Wpisy użytkownika iks pe ♥ z dnia 9 stycznia 2010

Liczba wpisów: 1

szykistyl
 
edit.

*****Nieporozumienie
Dnia 4 stycznia byłam zapłacić na poczcie za nerdy.. jak zapłaciłam za nie to później przyszedł mi mail od tej pani ze mam przelać na takie i takie konto, ale ja przesłałam na inne bo miała do wyboru dwa i spytałam się czy pieniądze doszły. dnia 6 stycznia napisała ze paczka jest już wysłana. Specjalnie brałam lit polecony priorytetowy, ponieważ zależało mi na jak najszybciej przesyłce .. Okulary powinny być już w czwartek, góra piątek.. a jest sobota i ich nie ma .. Ojczym zamawiał na allegro kamerkę do PS3 później od nas i wczoraj mu przyszła ... Mi to lotto kiedy one przyjdą,ale mojej koleżance nie bo jutro wyjeżdża z PL bo tu nie mieszka i bd dopiero za 3 tyg ..

*****:)
Powróciłam do starego awataru, ponieważ już się do niego przyzwyczaiłam, zdjęcie jest moja własnością,moim wykonaniem, jestem na nim ja i nie jest takie "rÓsShHoWe"   :D
  • awatar S. in Wonderland: nie masz czym się martwic, bo przyjdą na pewno. ja zamawiałam legginsy i prostownicę i wpłaciłam pieniądze w tym samym dniu. legginsy przyszły 18 grudnia, a prostownica 30 grudnia.
  • awatar iks pe ♥: @RetroFilia (KONKURS!): teczki już nie ma :P później dodam wpis z nią jeszcze raz :)
  • awatar iks pe ♥: @S. in Wonderland.: ale ja brałam priorytetową więc powinna być na drugi dzień już
Pokaż wszystkie (11) ›