Wpisy użytkownika iks pe ♥ z dnia 2 listopada 2010

Liczba wpisów: 1

szykistyl
 
Brdę wdzięczna za każdą cenną rade, która pomoże mi w wyborze szkoły ! :)
24.jpg
Uczniowie klas trzecich wiedzą jaki trudny jest wybór przyszłej szkoły. W pierwszej klasie sobie myślę "aa tam nie myślę o tym jeszcze, mam duża czasu" a tu co .. szybko zleciało ! :o Niedługo będę miała stanąć przed lustrem i podjąć tę ważną decyzję.
Nie będę zawracała uwagi na to, gdzie idą moje przyjaciółki. Teraz każda z nas pójdzie w spoją stronę. :) Ale mam nadzieje, że będziemy miały dla siebie czas i nie przeszkodzi to naszej przyjaźni :)

*Ogólnie zastanawiam się nad:*
• Jakieś LO :) tylko jak bym je wybrała, to nie wiem na jaki profil bym poszła :P
•Do technikum z Żorach na geodezje- jestem dobra z matematyki, więc szkoda to zmarnować. :P
• Szkoła hotelarska w Wiśle- oczywiście bym mieszkała w internacie, bo spory kawałek mam do tej szkoły. Trzeba uczyć się 3 języków. Praktyki ma się w hotelach za granicą. To mnie najbardziej nakręciło ! :D
• Technik organizacji reklamy- po tej szkole można planować i organizować działalność reklamową i promocyjną, testować projekty i przekazy reklamowe przed publikacją i wiele innych. W sumie tez ciekawa praca :D
DSC05265.jpg
Kiedyś chciałam ich na prawnika i oczywiście wciąż chce, ale tu trzeba mieć znajomości. Rozmyślałam również nad pedagogią i psychologią :) Ale te rzeczy poszły już w odstawkę ;)

A wy wiecie już gdzie chcecie iść ?
A ci co już wybrali swoją drogę życiową w gimnazjum nadal nią  zmierzacie, czy zmieniliście kierunki ? :) I czy wybór był dla was trudny ? :p

Miłego dnia i *będę się cieszyła z każdego komentarza, który mi pomoże w tej trudnej decyzji !* :*

♥ iks pe
  • awatar kasienka1548: technikum geodezyjne :) mowi Ci to studentka geodezji :p Ludzie po tym technikum maja o wiele latwiej na studiach niz ci z lo.
  • awatar Little Devil: ja wybrałam LO i poszłam tam w zasadzie ze względu na to, ze chodził tam mój chłopak. :) ale nie żałuje :) LO jest naprawdę świetne i nie wiem jak u Was ale osobiście nie musze się aż tak dużo uczyć :)
  • awatar Heaven is overrated: o taak. to trudna decyzja. sama przez to przechodziłam rok temu. zdecydowałam się iść do LO i nawet tak się złożyło, że chociaż nie patrzyłam na to, gdzie idą moje przyjaciółki, to i tak jesteśmy razem w jednej szkole. Jak jesteś dobra z matmy to możesz wybrac się na mat-fiz. ;) W każdym razie trzymam kciuki.. ;))
Pokaż wszystkie (135) ›