Wpisy użytkownika iks pe ♥ z dnia 5 kwietnia 2011

Liczba wpisów: 1

szykistyl
 
Potrzeba napisania czegoś od siebie :)

Zazwyczaj bardzo mało tu piszę o swoich przemyśleniach, o życiu bardziej prywatnym(czyli coś więcej niż: dziś byłam z dziewczynami na dworze) Ale dziś dla odmiany chcę coś napisać. :)
Coś takiego co siedzi w mojej głowie.
DSC02357.JPG

Tak ostatnio doszłam do wniosku, że nieszczęście przychodzi w najbardziej nieoczekiwanym momencie- gdy człowiekowi wydaje się, że wszystko jest pięknie, idealnie i okej.
Dlaczego to piszę? Bo zaobserwowałam to u wielu ludzi i jak samo i ja miałam z tym styczność. No niestety takie życie. Bo jakby zawsze było idealnie to człowiek nie potrafiłby tego docenić :)
Na początku nie potrafiłam pogodzić się z tym co mi się wydarzyło.. wydawało mi się, że to jakiś wielki problem, a tak na prawdę, był to tylko koniec jednego z rozdziałów moim życiu :)
Ale trzeba pamiętać, że mamy być prawo szczęśliwi i trzeba robić wszystko żeby tak było ;) *Nie płakać, że to wszystko się skończyło, tylko cieszyć się, że się wydarzyło!* :)
Tak, tak "łatwo mówić, trudnej zrobić" ale mi to pomogło.
Doba żeby nie było, że kłamie, to oszukiwanie samej siebie mi również pomogło. :P Wmawianie sobie "Jestem szczęśliwa".
Nie należy ukrywać, że ważną role odgrywają tutaj nasi najbliżsi. Przyjaciele, rodzina. :) Są oni dla nas wielkim wsparciem i najlepiej jak jeszcze potrafią nas rozweselić :D

Nie wiem jak to zakończyć, więc powtórzę:
*Nie płacz, że wszystko się skończyło, tylko ciesz się, że się wydarzyło!* :)
DSC_0407xp.jpg
Kropka.


Miłego :*
♥ iks pe
Pokaż wszystkie (29) ›