Wpisy użytkownika iks pe ♥ z dnia 22 czerwca 2011

Liczba wpisów: 1

szykistyl
 
Nareszcie nadszedł ten dzień, gdy ostatni raz zawitałam w murach gimnazjum(już pominęłam to, że na pewno kiedyś przyjdę kilku nauczycieli odwiedzić).
Czekałam na ten dzień z niecierpliwością od ponad miesiąca, bo wszystko już mnie tam drażniło. Teraz czas na coś nowego, innego. :)
Każda osoba idzie w swoją stronę, tam gdzie czuje, że to jego miejsce lub po prostu nie ma innego wyboru. :)
Tą ostatnią klasę gimnazjum skończyłam tak jak wszystkie klasy w podstawówce i gimnazjum- ze świadectwem z paskiem. Ale tegoroczna średnia była najwyższą średnią spośród tych trzech lat gimnazjalnych. Jestem bardzo szczęśliwa z takiego wyniku. Nigdy bym nie pomyślała, że zakończę gimnazjum ze średnią powyżej 5,0. Wdawało się to dla mnie nieprawdopodobne, a jednak.. ;)


Nie ukrywam, że będę tęsknic za moją klasą, ponieważ wiadomo-dużo nas łączy. Bo to zawsze nasza klasa była najgorsza, bo to zawsze 3a miała przypały. Na lekcjach robimy różne głupie rzeczy, które jak tylko wspomnę sobie to chce mi się śmiać :D Mam nadzieję, że za rok czy dwa nie zapomnimy o sobie i mijając się na ulicy rzucimy to "cześć", "hej" czy "siemka" :)
Każdy nauczyciel jest wyjątkowy na swój sposób, ale każdy uczeń ma swoich ulubionych nauczycieli. Moim ulubionym nauczycielem była moja wychowawczyni oraz Pani z polskiego. Myślę, że wiele osób również w tym ja polubiły je za to, że były młode i rozumiały nas najbardziej. Ja cenię je również za to, że można było z nimi o WSZYSTKIM porozmawiać. Były wyrozumiałe, pomagały oraz wspierały. Pod koniec roku Pani z polskiego powiedziała mi kilka miłych rzeczy na temat mojej działalności w internecie.(mój blog był dla mnie tematem tabu w szkole, ale cieszę się, że został poduszony na forum, a nie po kątach) Tak, wie, że prowadzę bloga i czyta go. Wiadomo.. każdy uczeń podpada nauczycielowa, a nauczyciel uczniowi, ale mimo jakiś wszystkich nieprzyjemności relacje z tymi nauczycielkami były nienaganne. Jest jeszcze jedna nauczycielka.. mianowicie Pani z fizyki. To dzięki jej wysiłkowi oraz mojej i S. pracy zostałyśmy laureatami w konkursie z fizyki. Pani była bardzo wymagająca, za co chwała jej, ponieważ fizykę mam w jednym paluszku i wiem, że w szkole średniej nie będę miała z nią problemu. :)

Mam dla kilka zdjęć z moją klasą z ostatnich dni szkolnych. Szkoda, że wszystkich osób nie ma..
DSC_0053.JPG

DSC_0055.JPG
a tutaj targaliśmy sprawdziany z polskiego :)
DSC_0043.JPG

DSC_0047.JPG
Pokażę wam jeszcze zdjęcia z naszą najlepszą na świecie wychowawczynią :) Jeden z chyba dwóch nauczycieli w szkole z którym można było fajnie, na luzie porozmawiać :)
(na tych zdjęciach brakuje czterech osób)
CCI110622_00000.bmp

pobrane.jpg

CCI110622_00001.bmp
Idea naszej klasy była taka, że jesteśmy zgrani, ale niezorganizowani :D

Życzę miłego dnia i UDANYCH WAKACJI! :* :* :*
♥ iks pe
  • awatar D. <3: No to teraz witaj szkoło średnia :D
  • awatar hands off !: będzie mi Was brakowało :)
  • awatar ojtyty: Ostatnie zdjęcie jest świetne ;d ja myślałam,że będę tęsknić za swoją zgraną gimnazjalną klasą,ale połowa udaje,że się nie zna=nie żal mi,że się rozstaliśmy
Pokaż wszystkie (51) ›