Wpisy użytkownika iks pe ♥ z dnia 8 października 2012

Liczba wpisów: 1

szykistyl
 
DSC_2742.JPG
Weekend miałam okazję spędzić w stolicy z okazji powyższego wydarzenia. To, że tam pojadę dowiedziałam się w środę przed północą tak więc jeszcze nie wiedziałam czy w ogóle się tam wybiorę, wszystko zależało od decyzji mojej mamy. Zaroszenie było na dwie osoby. Szkoda, że nie na 4, bo z chęcią zabrałabym wszystkie dziewczyny, ale pojechałam tylko z D.
Wyjechaliśmy o 15, a do naszego miejsca w którym się zatrzymałyśmy dojechałyśmy przed 20. Doszłyśmy do wniosku, że nie opłaca nam się jechać już na WFW, więc wybrałyśmy się do centrum. Pochodziłyśmy sobie po Złotych Tarasach, zjadłyśmy co nieco(McDonald's- jak zdrowo), spróbowałam sushi- coś okropnego! :D Do naszego ośrodka dotarłyśmy o północy, wykąpałyśmy się i poszłyśmy spać. :)
1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG
Drugi dzień był nieco bardziej intensywny. Wstałyśmy o 7 aby o 8 wybrać się na Stare Miasto. Pogoda nie była zadowalająca, do tego później zaczęło padać. Zrobiłyśmy siebie śniadanie w SubWay oraz Starbusksie. Przeszłyśmy się, wsptąpiłysmy do BubbleTea. Ja wybrałam herbatę o smaku hibiskusa, a kuleczki wybrałam sobie o smaku mango :) Chciałyśmy odwiedzić Łazienki, ale niestety nie zdążyłyśmy. Wróciłyśmy się do pokoju i..
7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

14.JPG

15.JPG

16.JPG

17.JPG

18.JPG

IMG_5312.JPG

20.JPG

21.JPG
..przebrałyśmy się szybko i wyruszyłyśmy na WFW. Na początku było mało ludzi. Czym późniejsza pora tym ludzi było więcej. Obejrzałyśmy dwa pokazy, pooglądałyśmy co ciekawego polecają w tych sklepikach, porobiłyśmy zdjęcia. Stoimy sobie spokojnie, patrzymy jak fotografują modelów, obracamy się w prawo a tam Maciej Musiał, obok niego Olga Kaczyńska i jeszcze jakaś czarna z TopModel, więc zrobiłyśmy sobie z nimi zdjęcie, później zrobiłyśmy fotkę dzieciakom, którzy byli ubrani po prostu genialnie!(niżej będzie zdjęcie) Wiele było takihc osób, których strój był warty uwagi. Wyszłyśmy stamtąd i wyszyłyśmy w stronę autobusu do pokoju po torby :)
23.JPG

24.JPG

25.JPG

26.JPG

27.JPG

28.JPG

29.JPG

30.JPG

31.JPG

32.JPG

33.JPG

34.JPG
Wzięłyśmy torby, przebrałyśmy się i pojechałyśmy na dworzec. Pociąg miałyśmy o 23, w Katowicach byłyśmy o 3:00 :)
36.JPG

Jeśli dotrwaliście do końca tej fotorelacji, to mam dla Was jeszcze filmik :) Czasami słabo nas słychać ;)
Miłego :*
Rozwodzić się na temat samej Warszawy będę w kolejnym poście.
♥ iks pe
Pokaż wszystkie (48) ›