Wpisy użytkownika iks pe ♥ z dnia 4 listopada 2012

Liczba wpisów: 1

szykistyl
 
Długi weekend dobiega końca, a ja korzystam z niego jak tylko mogę, bo dzisiaj już ostatni dzień. Głownie ten czas poświeciłam znajomym i przyjaciołom. Uwielbiam spędzać czas z moimi dziewczynami, bo nigdy się nie nudzimy :)
W Halloween nie robiłyśmy żadnych przebieranek, ale za to upiekłyśmy ciasteczka, wycięłyśmy dynie i obżerałyśmy się chipsami, zapiekankami i żelkami.
1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.jpg

10.JPG

W inny dzień zaprosiłam dziewczyny na wieczór z founde. Jak dla mnie nic nie przebije wieczorów spędzanych tylko we czwórkę- takie lubię najbardziej. Wtedy czuję się swobodnie, możemy porozmawiać o wszystkim, pośmiać się z głupot, których inni by nie rozumieli i powspominać jak to kiedyś było. No własnie jak to kiedyś było, że każdy piątek był poświęcony tylko naszym spotkaniom? Teraz już rzadziej się tak zdarza, co mnie niesamowicie smuci. Czemu nasza tradycja zanika? Co jak będzie zanikała, zanikała aż kiedyś zniknie na zawsze? Niestety nie znam odpowiedzi na te pytania, ale mam nadzieję, że to się zmieni i nasze spotkania we czwórkę będą zdarzały się tak często jak kiedyś :)
Ale mi się zrobiło smutno pisząc to.
1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG
nasza rodzinka Pou :)
9.JPG

Dzisiejszy dzień zamierzam spędzić w domu w moim ukochanym swetrze i legginsach- ciepło i wygodnie. Spożytkuję ten dzień czytając książkę o fotografii, którą pożyczyłam sobie od mojej kuzynki. Prawdopodobnie zrobię zadanie z niemieckiego na korki i jak mi się będzie chciało, to pouczę się z chemii na poprawę kartkówki :) A dla umilenia dnia nadrobię seriale :d
(dla zainteresowanych sweter jest z romwe.com)
DSC_2845.JPG

DSC_2855.JPG

DSC_2902.JPG

DSC_2897.JPG

DSC_2848.JPG
Miłej niedzieli :*
♥ iks pe
  • awatar Sarr: jesteście trochę jak dziewczyny z "seks w wielkim mieście"! super sweter ;) miłego dnia ;)
  • awatar S. in Wonderland: Mmm, zrobiłaś mi smaka na founde! :D Doskonale Cię rozumiem, nie ma to jak wieczór spędzony z przyjaciółkami :) Piękny jest ten sweterek <3
  • awatar Karoooolina: mhm, ale pysznośći! ;) śliczny sweterek :)
Pokaż wszystkie (46) ›