Wpisy użytkownika iks pe ♥ z dnia 15 marca 2012

Liczba wpisów: 1

szykistyl
 
DSC_2372.JPG
Uwielbiam czwartki w szkole, a to wszystko dlatego, że mam same przedmioty zawodowe z czego pierwsza lekcja to godzina wychowawcza, kolejne dwie lekcje rowńiez z wychowawczynią, następnie cztery godziny z jednym nauczycielem, z czego dwie pierwsze są na komputerach, czyli ściślej mówiąc- dwie godziny nic-nie-robienia. Tak tylko mialam ochotę podzielić moja radością z wami.                             * * * *
Pomyśleć, że kiedyś nie przepadalam za sukienkami, że nie miałam ani jednej w szafie. Teraz jest zupełnie na odwrót. Mogłabym je kupować i kupować. Dlatego z niecierpliwością wyczekuje ciepłej wiosny żeby móc je nosić! :)
Zdjęcia sprzed ponad miesiąca. Ta sukienka jest dość nietypowa, inna i odważna. Jak zobaczyłam ją na aukcji w mojej głowie zapaliło się światełko: AAA! MUSZĘ JĄ MIEĆ! Oraz powstalo wiele wizji na zestawienie jej. I tak tez się stało- jest ona w moim posiadaniu i jest perełką w mojej szafie. Różowa marynarka swietnie z nią kontrastuje i ożywia ten jakże czarny, ciemny zestaw :)

(marynarka- www.jestesmodna.pl/ ; sukienka- junkshop07.pl/ ; allegro.pl/listing.php/user?us_id=7716569&order=bd )
DSC_2369.JPG

DSC_2367.JPG

DSC_2370.JPG

DSC_2373.JPG

DSC_2368.JPG
Miłego :*
♥ iks pe
Pokaż wszystkie (47) ›