Wpisy użytkownika iks pe ♥ z dnia 14 kwietnia 2012

Liczba wpisów: 2

szykistyl
 
DSC_2468.JPG
Jeszcze tutaj na blogu o tym nic nie wspominałam, ale od jakiś czterech miesięcy noszę okulary korekcyjne. Na razie wada jest niewielka, ale są to minusy, więc będzie się powiększała.
Przeważnie noszę je do czytania, pisania i przed komputer. Już się do nich trochę przyzwyczaiłam, bo na początku strasznie mnie wkurzały i czułam się jakbym miała ograniczoną widoczność.   :)
Początkowo chciałam jakieś większe w czarnych lub jakiś ciemnych oprawkach, ale jak tak mierzyłam to stwierdzałam, że nie są one dla mnie, dlatego poprosiłam panią aby pokazała mi coś bardziej delikatnego i spośród kilku par, przy pomocy dziewczyn wybrałam właśnie te :)
DSC_0551.JPG

64d6b1b300200b354f6a08ea.jpg

DSC_0069.JPG

DSC_2466.JPG

DSC_2471.JPG
Jestem ciekawa co wy sądzicie? :)
Miłego :*
♥ iks pe
  • awatar lovely time: Pasują Ci ;)
  • awatar k. ♥: ja noszę okulary od 6 roku życia :d a od 6 klasy soczewki :) i wadę mam ogromną, ale to uwarunkowane genetycznie niestety :( ty na pewno do takiej nie dojdziesz, gdy przestaniesz dojrzewać to ta wada też się zatrzyma :)
  • awatar Rodowita Łodzianka: nie pasują ci do kształtu twarzy i wgl.
Pokaż wszystkie (74) ›
 

szykistyl
 
Przełom! Jestem ruda! O taaaak!
Wczoraj świętowałam urodziny koleżanki. Zabrała nas na paintball. Pierwszy raz tam byłam i.... być może opiszę to w osobnej notce :)
hjfhfdhfdhf.png
______________________________________________________________________________________________________________________________
Jak już niektóry się domyślili, to tylko przeróbka. Tak owocuje moja nuda- wrabiam ludzi. Ale patrząc na to zdjęcie mam ochotę się przefarbować! :D Do tego wszystkiego moja mama mnie od zawsze namawia na rudy kolor. Chociaż z drugiej strony wolałabym mieć jak najdłużej naturalny kolor włosów :P