Wpisy użytkownika iks pe ♥ z dnia 23 czerwca 2012

Liczba wpisów: 1

szykistyl
 
1.JPG
Chciałam dodać zestaw, ale doszłam do wniosku, że podzielę się z wami częścią życia prywatnego, czyli także częścią mnie oraz mojej osobowości i dodam wpis wycieczkowy :)
To była pierwsza wycieczka z nową klasą, więc to najlepsza okazja na lepsze poznanie się oraz na nawiązanie nowych znajomości z uczniami z innych klas.
Rano przed wyjazdem była ulewa, więc zaopatrzyłam się w kalosze żeby nie było mi mokro. A co się okazało? Że gdy już dojechaliśmy na Równicę było piękne słoneczko i dosłownie grzałam się w tych długich spodniach i gumiakach! Chcieliśmy iść na tor saneczkowy, ale niestety była jakaś usterka i do naszego wyjazdu nie zdążyli naprawić. Wchodząc już na górę, męcząc się, wylewając z siebie ostatnie krople potu(wiadomo, wszystko przez mój ubiór) nie poddałam się! I nagle coś co mnie zaskoczyło: podchodzą do mnie świetne dziewczyny pytając się czy prowadzę bloga. To było baaaardzo miłe, że odważyłyście się podejść i przekonać, że nie gryzę. :D Ściskam Was i całuję za to, że zapomniałyśmy o zdjęciu i że nie było więcej czasu na rozmowę. :*
2.JPG
Tak sobie wędrując, cykaliśmy pamiątkowe zdjęcia..
3.JPG
..wydurnialiśmy się.
4a.JPG
Grupowe zdjęcie musi być!
5.JPG
Zdjęcie w skoku zaliczone :)
6.JPG

7.JPG

7a.JPG
Pati, Rafał i Koń Rafał :D
8.JPG

8a.JPG

9.JPG
Przyjazd do ośrodka wiązał się przede wszystkim z przebraniem w lżejsze ciuchy!
10.JPG
Dorwaniem aparatu i cykaniem zdjęć.
11.JPG
spacerowaniem ]:->
14.JPG

15.JPG

16.JPG
podziwianiem widoków
18.JPG
wygibasami
19.JPG
ogniskiem
20.JPG

21.JPG
stwierdzam 'pusz ap' bo deszcz
23.JPG
a nawet w karty się grało :)
24.JPG

25.JPG
najnowszy trend, który panuje już od wielu lat: japonki do skarpetek, chociaż bardziej charakterystycznym znakiem rozpoznawczym Polaków są skarpetki do sandałów o czym oczywiście wszyscy bardzo dobrze wiemy! :D
26.JPG
W dzień wyjazdy zamiast skakać do basenu to skakałam do kałuży. Jedno drugiemu się nie równa, ale pomińmy fakt, że lenistwo mnie dorwało!
27.JPG

28.JPG

29.JPG
Miłego weekendu :*
♥ iks pe
  • awatar paaula21: swietne zdjecia slicznoto :)
  • awatar Karolina Z.: Jak widać nieźle się bawiłaś ;)
  • awatar purplesky.: super zdjęcia :) ale mieliście fajne pokoje. a japonki + skarpetki = <3 hahaha :D
Pokaż wszystkie (42) ›