Wpisy użytkownika iks pe ♥ z dnia 27 czerwca 2012

Liczba wpisów: 1

szykistyl
 
ri.pinger.pl/(…)IMG_6540.JPG… Z niecierpliwością czekam na ciepłe, wakacyjne dni. Wakacje już na wyciągnięcie ręki, oceny wystawione, dlatego praktycznie cała szkoła zaczyna je co najmniej tydzień wcześniej, w tym również i ja. Za 10 dni wyjeżdżam na kolonie i wprost nie mogę się doczekać. Jadę z takimi osobami, że na pewno nie będziemy się nudzić! A gdzie się wybieram na razie wam nie zdradzę, dowiecie się za jakiś czas :D  
Kolor różowy nie króluje w mojej szafie, a to dlatego, że mam długie blond włosy i czuje się w nim jak lalka Barbie(-,-), ale raz na jakiś czas sobie pozwolę na takie 'szaleństwo'. Oczywiście róż to już za wiele, dlatego połączyłam tę koszulę z czarnymi spodniami i koturnami oraz srebrnymi dodatkami. Minimalizm rządzi! :)
Chcę wspomnieć jeszcze o rozmiarówce tych butów. Jest ona strasznie dziwna. Normalnie noszę rozmiar 38, a na obcasie czy koturnie zawsze miałam 37, a te 38 i 37 miałam za małe, więc wymieniłam na rozmiar 39 chociaż już na upartego mógłby ten 38 zostać :)

(koszula- sh; spodnie- h&m; buty- www.merg.pl/?affiliate=ikspe ; bużuterie- katherine)
ri.pinger.pl/(…)IMG_6492.JPG…
ri.pinger.pl/(…)IMG_6530.JPG…
ri.pinger.pl/(…)IMG_6524.JPG…
ri.pinger.pl/(…)IMG_6520.JPG…
ri.pinger.pl/(…)IMG_6543.JPG…
ri.pinger.pl/(…)IMG_6551.JPG…
ri.pinger.pl/(…)IMG_6559.JPG… Miłego :*
♥ iks pe
  • awatar Cysia♥: piękny wzór na koszuli ;)
  • awatar Gabriella blog. ♥: Ślicznie wyglądasz. I wcale nie jak lalka Barbie :*
  • awatar Casey: swietne polaczenie!:)
Pokaż wszystkie (42) ›