Wpisy użytkownika iks pe ♥ z dnia 2 lipca 2012

Liczba wpisów: 1

szykistyl
 
DSC02925.JPG
Magia- coś niemożliwego, nieprawdopodobnego, nierealnego na co patrzymy z otwartą buzią oraz nie dowierzając, oglądając jakiś występ magika. A ja nie dowierzam w to, że skusiłam się na spódnice długości maxi i że czuję się w niej bardzo dobrze! Ubrałam do niej bluzkę w moim ulubionym ostatnio kolorze- burgungowym, brązowy kapelusz, lekkie karmelowe sandałki oraz karmelowa torebka i duże kolczyki. Całość kojarzy mi się trochę  hipisowskim stylem.
Moje plany na wakacje znacie, to co ja mam pisać? Chyba nie o pogodzie :D Od wczoraj jestem sama w domu do tego uwięziona z powodu bardzo chorego psa. To jak człowiek- też trzeba się nim zaopiekować. Ale nie narzekam, bo mimo wszystko mi się nie nudzi :) Wy korzystajcie z pięknego słoneczka, ale zostawcie mi trochę, bo ja sobie skorzystam już niedługo. Przed koloniami może jeszcze jakieś ognisko, później kolonie, po kolonii zaś pewnie będą jakieś grille, ogniska i nie tylko :)

(spódnica- no name, bluzka- sh, kapelusz- bershka, torebka, sandały, kolczyki- h&m)
DSC_1246.JPG

DSC_1253.JPG

DSC_1248.JPG

DSC_1245.JPG

DSC_1251.JPG

DSC_1304.JPG

hjjfsd.jpg

DSC_1269.JPG

DSC_1250.JPG

DSC_1275.JPG

DSC_1280.JPG

DSC_1297.JPG

DSC_1240.JPG

DSC_1255.JPG
*i GIF*
anigif.gif
Miłego :*
♥ iks pe
fsdgd.jpg
  • awatar lovely time: Gif świetny :) Miłego :*
  • awatar stylish.: mam identyczną spódnicę, tyle że w kolorze morskim i też nigdy nie przypuszczałabym że nosząc ją będę czuła się tak świetnie!:)
  • awatar marlene: Pięknie wyglądasz! Podobają mi się takie spódnice, ale sama bym się w taką nie wybrała z moim wzrostem tym bardziej. Szminkę zabrałam od mojej babci kilka miesięcy temu ;)
Pokaż wszystkie (64) ›