Wpisy użytkownika iks pe ♥ z dnia 27 sierpnia 2012

Liczba wpisów: 1

szykistyl
 
10.JPG
Tym wpisem was żegnam na jakiś czas. Już niedługo wyjeżdżam na Mazury i tam czeka mnie spotkanie rodzinne w postaci wesela. Wracam na początku września, więc szkołę rozpocznę nieco później niż wszyscy. Być może napiszę, gdy zawitam do domu, albo i wcześniej? Nie chcę obiecywać. Potrzebuję trochę wytchnienia, bo nie chcę, żeby blogowanie było obowiązkiem tylko przyjemnością. Również potrzebuję odpocząć(nie tylko od bloga), bo zmęczenie mam wypisane na twarzy. Mam nadzieje, że to rozumiecie. :)

Dzisiaj przygotowałam dla was zestaw, który ubiorę na welese. Postawiłam na minimalizm, bo uwielbiam taki styl. Ostatnio krążę i wiruję miedzy elegancją, a luźnym stylem i nie wiem w czym czuję się lepiej. To chyba zależy od mojego humoru :) Postawiłam na sukienkę, która ma być głównym akcentem oraz 'bazą' pod którą dobieram dodatki. Wybrałam wysokie beżowe platformy oraz beżową kopertówkę, która jest własnoręcznym dziełem jednej z pingerowiczek- Edyty(nietuzinkowo). Z całości o dziwo jestem bardzo zadowolona! :) Jeszcze nad fryzurą nie myślałam.

(sukienka- jestesmodna.pl; buty- truffle; kopertówka- nietuzinkowo.pinger.pl/ )
1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

11.JPG

12.JPG
"juuuuuuż koniec zdjęć okej? Bo nie chce mi się" :D
13.JPG

14.JPG

15.JPG

16.JPG
KLIKAMY:
anigif.gif

Korzystajcie z ostatnich dni wakacji! :*
♥ iks pe
  • awatar lemurowata : ): buuuuuty <3333
  • awatar nais: super zestaw! naprawdę! tylko musiałabyś troszkę się opalić :) oczywiście nie jest to złośliwość w żadnym wypadku tylko tak mówie,żeby nie było :P pozdawiam no i miłej zabawy! :*
  • awatar Mrs.Mint: Śliczna sukienka i wgl stylizacja <3 No i gif <3
Pokaż wszystkie (89) ›