Wpisy użytkownika iks pe ♥ z dnia 9 sierpnia 2012

Liczba wpisów: 1

szykistyl
 
DSC_2153.JPG
Jak wiecie(lub nie) znalazłam sobie wakacyjną pracę, więc jak widzicie mój czas wolny zmniejsza się do minimum. Mam coraz mniej czasu na przyjemności. Swój czas wolny poświęcam chłopakowi i znajomym. Skoro już o znajomych mowa, to przejdźmy do tematu notki, czyli jeden dzień z mojego życia. :)
Klika dni temu, gdy słoneczko pięknie przygrzewało wybrałyśmy się paczką dziewczyn na duży basen, ale taki przy domku :) Zabawa w basenie byłe genialna. Była masa śmiechu i wygłupów!
DSC_2136.JPG
Basen nam się już znudził, więc poszłyśmy na ręczniki aby zjeść jakieś wysokokaloryczne rzeczy i pograć w karty, co stało się już naszą rutyną od czasów koloni. Gramy zawsze i wszędzie, serio! :D
DSC_2147.JPG

IMG_0965.JPG

DSC_2171.JPG
Jednak chyba największa frajdą były dwa olbrzymie psiaki ♥ Jakbym takiego miała to bym z nim chyba spała!! Takie kochane niedźwiadki. Jest to rasa Nowofundland.
IMG_0981.JPG

DSC_2183.JPG

IMG_0989.JPG

IMG_0962.JPG
Pomału się spakowałyśmy, przekroiłyśmy arbuza i ruszyłyśmy w kierunku parku, po drodze jedząc tego pysznego melona. Oczywiście 'dzielna, a jak bardzo silna ja' przełamałam go na kilka mniejszych części :)
IMG_1036.JPG

DSC_2197.JPG

DSC_2181.JPG

IMG_1032.JPG
Ślimaczym tempem doszłyśmy o parku, gdzie co robiłyśmy? No zgadujcie? Pytanie za 100 punktów. Wystarczy czytać uważnie notkę. Tak, brawo zgadłaś/eś! Grałyśmy w karty :)
DSC_2243.JPG

DSC_2233.JPG

DSC_2235.JPG

DSC_2210.JPG
*PODSUMOWANIE*
Dzieci dostały basen, chipsy, arbuza oraz karty i miały udany dzień. Do szczęścia nic więcej im nie było potrzeba, bo miały siebie. :)


Miłego dnia, a ja teraz jestem w pracy :)
♥ iks pe
  • awatar maybellline: Gdzie pracujesz:)?
  • awatar Olaa ;): nowofunlandy są cudowne! :D Ja mam owczarka kaukaskiego, i też jest z niego kochany misiek! :D
  • awatar Tryśka.: świetny wpis, fajnie się czytało :D zazdroszczę takiego basenu w pobliżu ;p
Pokaż wszystkie (37) ›