Wpisy użytkownika iks pe ♥ z dnia 16 stycznia 2013

Liczba wpisów: 1

szykistyl
 
1.JPG
Idealne życie. Tak właściwie co to znaczy? To słowo ma zbyt szeroki zakres. Dla dziecka idealne życie to mieć skakankę i gumę kulkę(przynajmniej zza czasów mojego dzieciństwa. dziś to zamienia się w bardziej materialne rzeczy, czego wolałabym uniknąć, bo one nie sprawiają, że mamy idealne życie!), dorośli zaś wyobrażają sobie wtedy walizkę pieniędzy. Wiele osób piszę, że mam idealne życie, prosząc mnie o przepis na nie. Ale co ja im mogę powiedzieć? Może zdradzę wam mój mały sekret- cieszę się tym co mam, cieszę się z drobnostek i małych sukcesów, codziennie się uśmiecham, sprawiam, że na ustach innych ludzi pojawia się uśmiech(ile to daje szczęścia!). Nie przejmuje się błahostkami, rozwijam to w czym jestem dobra(i w cale to nie jest blogowanie) i korzystam z każdej minuty, którą mogę spędzić z ludźmi, których darzę uczuciem. Ostatnio koleżanka ze szkoły w dniu kiedy miałam zły dzień, czułam jak ze mnie paruje, powiedziała mi takie słowa: "Patrycja, po tobie nigdy nie widać, że masz zły dzień, że się złościsz czy jesteś smutna, bo zawsze na twarzy masz uśmiech". Tak to prawda. Przechodząc obok mnie zawsze zobaczycie na mojej twarzy uśmiech, a to dlatego, że nie lubię przekazywać negatywnych emocji. Oczywiście, przeżywam wzloty i upadki, po moich policzkach nie raz lecą łzy.
Często zamiast przed siebie, patrzymy wstecz. Nie dostrzegamy tego, co jest najcenniejsze. Czasami jest tak, że brakuje nam czegoś, ale sami nie wiemy czego. w poszukiwaniu pożądanego elementu, gubimy bezpowrotnie malutkie chwile, które spajając się w całość tworzyłyby jeden wielki ogrom szczęścia. Czasem w naszym życiu jest źle, ale tylko po to abyśmy bardziej doceniali chwile w których jesteśmy szczęśliwi.
Polecam ‘wrzucić na luz’, odstresować się i zaobserwować dobre rzeczy, które trafiły nam się w życiu. Ty też możesz mieć swoje własne idealne życie, tylko musisz to zauważyć, zrobić coś w tym kierunku. Wystarczy zmienić swoje spojrzenie na świat.
2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

14.JPG

15.JPG

16.JPG

17.JPG

18.JPG
Miłego :*
♥ iks pe
  • awatar kiciakowelove: śliczne zdjęcia :)
  • awatar aztorin: Świetnie to opisałaś :) Piękne zdjęcia >:D
  • awatar Anutka: Naprawdę pozytywnie Cię postrzegam ;) Po tym wpisie jeszcze bardziej. Ja również staram się cieszyć z tego co mam. Cieszę się z drobnostek.
Pokaż wszystkie (35) ›