Wpisy użytkownika iks pe ♥ z dnia 16 lutego 2013

Liczba wpisów: 3

szykistyl
 
Skusiłam się na porządki w szafie, co przyczyniło się do wyprzedaży ciuszków. Postaram się dokończyć porządki w szafach i pewnie codzienne będzie się ukazywało kilka rzeczy. Może wpadnie wam coś w oko :)

Zapraszam!
shopikspe.pinger.pl/
shopikspe.pinger.pl/
shopikspe.pinger.pl/
Szyk i stylyy.png

♥ IKS PE
 

szykistyl
 
Z racji tego, że dwie osoby się nie zgłosiły ponowiłam losowanie!

• z facebook'a:
Kasia Groblicka katie7@op.pl- legginsy nr 3 (ta osoba zgłosiła się do mnie za pierwszym razem, ale jeśli mogę prosić to napisz jeszcze raz)
*dwie nowe osoby:*
- igakalinowska@tlen.pl- legginsy numer 1:)
- anna-lilly-poland@hotmail.com- legginsy numer 2


Proszę o skontaktowanie się ze mną drogą mailową (ikspe@onet.pl). Na maila czekam do soboty do północy (jeśli osoba się nie zgłosi na jej miejsce wylosuję inna osobę). W mailu przekażę wam wszystko co potrzebne ;)

GRATULUJĘ! :*
 

szykistyl
 
1.JPG
Właśnie mija mi pierwszy tydzień ferii. Pamiętam jak we wtorek z D. przeżywałyśmy, że prawie koniec ferii, a dziś już sobota! Nareszcie mogę odpocząć od szkoły, nadrobić zaległości z dziewczynami oraz ogarnąć rzeczy, na które nie miałam czasu przez naukę. Byłam na przedstawieniu koleżanki, posprzątałam w szafie i w szafkach, dokładnie wysprzątałam swój pokój oraz trzymam się w założeniu, że najpóźniej mogę wstać o 10 i nie ma zmiłuj się! (kilka razy mi nie wyszło :() W planach jest jeszcze pizza z dziewczynami z klasy oraz leniuchowanie.  
Ci co mnie znają od jakiś 4 lat na pewno widzieli mnie nie raz w szlafroku. To był mój najlepszy 'strój' po domu. Co roku na święta dostawałam nowy szlafrok i był to najlepszy prezent jaki mogłam dostać :D Jednak teraz mój szlafrok poszedł daleko w kąt. Jego miejsce zajął mój dresik, który pokochałam. Uwielbiam go po prostu! Jest idealny, cieplutki i mięciutki- niczego więcej od niego nie wymagam. Moja mama i mój chłopak śmieją się z mojego kombinezonu, ale ja i tak nie przestanę go nosić, bo w końcu liczy się wygoda. Nie jest to oryginalny Ziperall. Mój pochodzi z e-tailwebstoresbloggernetwork.postaffiliatepro.… a kapcie z H&M :)
2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG
Miłego weekendu :*
♥ iks pe
  • awatar Wiedźma1: fajny ten dresik:)
  • awatar maybellline: haha ten dresik jest świetny!:)
  • awatar Karoooolina: kapcie są urocze :) a dresik na pewno baaardzo wygodny ;)
Pokaż wszystkie (49) ›