Wpisy użytkownika iks pe ♥ z dnia 18 kwietnia 2013

Liczba wpisów: 1

szykistyl
 
10.JPG
Nie sądziłam, że zajęcia w terenie mogą być bardziej męczące od siedzenia w szkole. Zżerają ze mnie o wiele więcej energii. W sumie nic dziwnego skoro czasami trzeba latać 10 razy na samą górę i z powrotem na dół, bo albo się czegoś zapomniało, ale trzeba się dopytać o parę szczegółów nauczyciela. Do tego jeszcze jak wyjdzie słońce to po prostu jest katorga! No ale w sumie to nie chcę narzekać, bo mogłoby być gorzej.
Straciłam kontrolę nad swoim życiem. Może nie tyle co nad życiem, ale nad czasem. Przenika mi między palcami, i jest go zdecydowanie za mało! Jakbym się dało, to poproszę o przedłużenie dobry o co najmniej 3 godzinki, byłabym niezmiernie wdzięczna!
Będąc od 5:30 na nogach nie można wyglądać idealnie, wtedy człowiek nie myśli co na siebie ubrać i ubiera co popadnie, co pierwsze wpadnie mu w ręce. W moim przypadku zazwyczaj jest to czarny strój ożywiony jakimś innym akcentem. W tym przypadku do całości dobrałam beżową górę w postaci kurteczki o kroju ramoneski. Roztrzepane włosy świadczą o tym, że jestem tak zabiegana, że nawet od tak młodej godziny nie miałam czasu aby poprawić fryzurę :)

(Kurtka- SheInside.com | bluzka, spodnie, buty- H&M | torebka- e-Torebka.pl | zegarek- CASIO | bransoletka- Vivid Jewels)
2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

Mój BLOGSPOT: ikspee.blogspot.com/
FB: www.facebook.com/ikspeblog?ref=hl

Miłego :*
♥ iks pe