Wpisy użytkownika iks pe ♥ z dnia 30 kwietnia 2013

Liczba wpisów: 1

szykistyl
 
1.JPG
Już zapomniałam jak to jest siedzieć do późna w nocy i pracować nad nowym wpisem abyście meli co czytać. Choć teraz mam na wszystko mniej czasu (boję się pomyśleć jak będzie, gdy będę miała normalne lekcje!) to i tak zawsze staram się coś wymyślić lub naskrobać :)

W weekend razem ze znajomymi i chłopakiem wybraliśmy się do Krakowa.  Dzień wcześniej byłam na osiemnastce przyjaciółki, więc przyjemnie mi się z samego rana nie wstawało, ale wystarczyła chwila spędzona w aucie i zostałam rozbudzona dobrym humorem. Droga minęła bez żadnego błądzenia i bardzo szybko. Po dwóch godzinach byliśmy już na miejscu. O godzinie 10 zaczęliśmy zwiedzanie- zakup mapy był obowiązkowy :) Naszym transportem nie było auto, autobus czy tramwaj, tylko nasze nogi i tym sposobem przeszliśmy ok 15 km! Pogoda najlepsza nie była, ale cieszyliśmy się, że nie pada. Mimo tego, że torebki i plecaki były wypełnione jedzeniem (obowiązkowo chipsami), to i tak pokusiliśmy się pójść na krakowsią pizze :)
Miałam już przygotowaną długą notkę, która jak na złość mi się usunęła, dlatego teraz pozostawię was ze zdjęciami i powiem, że jeden dzień na zwiedzanie Krakowa to z decydowanie za mało i jak tylko będę miała okazje to tam z chęcią wrócę :)
2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

14.JPG

15.JPG

16.JPG

17.JPG

18.JPG

19.JPG

20.JPG

21.JPG

22.JPG

23.JPG

Kto już był w Krakowie, a kto mieszka w tym pięknym mieście?

Mój BLOGSPOT: ikspee.blogspot.com/
FB: www.facebook.com/ikspeblog?ref=hl

Miłego :*
♥ iks pe
  • awatar YeeesYeees: ja mieszkam 30 min od centrum :)
  • awatar Jot.: ach, moje serce należy do Krakowa :) często tam bywam, ale niestety mało zwiedzam :/ pora to zmienić!
  • awatar Wiedźma1: *Kraków jest wspaniały ♥*
Pokaż wszystkie (73) ›